Witamy, dzisiaj jest piątek, 29 września 2023 roku.    

Nasza oferta


Szeroka gama oferowanych przez nas frontów meblowych, pozwala klientowi dostosować wygląd mebli do jego potrzeb i wymagań. Oferujemy między innymi:

 • FRONTY DREWNIANE:
  Wysokiej jakości fronty z litego drewna (BUK, OLCHA, CZEREŚNIA, BRZOZA, DĄB, ORZECH, JESION, ORZECH EUROPEJSKI), w szerokiej gamie wzorów i wybawień.

 • FRONTY Z FORNIRU EGZOTYCZNEGO I NATURALNEGO:
  Fronty, które charakteryzują się klasycznym wzornictwem i kolorystyką.
heban makassar flader heban makassar dąb kakao

teak rigatto heban pasiak palisander santos

dąb drobnosłoisty palisander prosty wenge pasiak

wenge drobnosłoiste wenge drobnosłoiste zebrano bianci

orzech włoski wenge flader klon

wenge flader teak prosty burma teak

merbau flader brzoza buk naturalny

orzech amerykański czereśnia dąb flader

wiśnia orzech canaletto czereśnia amerykańska flader

olcha naturalna czereśnia amerykańska czereśnia prostosłoista

dąb bielony orzech boliwijski brzoza

dąb prostosłoisty czereśnia amerykańska naturalna klon naturalny

dąb flader zebrano pasiak heban prostosłoisty

heban dąb naturalny brzoza naturalna

 • FRONTY MDF/ PVC:
  Najbardziej typowe i popularne fronty dzięki szerokiej gamie oklein, kolorów i frezów, jak i atrakcyjnej i przystępnej cenie, umożliwiają dowolną aranżację mebli, których wygląd i nieszablonowy format spełnia wszystkie oczekiwania klienta.
   
 • FRONTY LAKIEROWANE:
  MAT, POŁYSK, PERŁA, w pełnej gamie kolorystycznej opartej na bazie wzornika ICA.
   
 • FRONTY ALUMINIOWE:
  - stosowane z wypełnieniem szklanym

BLATY KUCHENNE:

 • z laminatu
  Przy produkcji mebli używamy wysokiej jakości blatów kuchennych, które gwarantują trwałość powierzchni oraz niezmienność barwy przez długie lata. Blaty wykonane są w technologii postformingowej, ich powierzchnia pokryta jest laminatem odpornym na podwyższoną temperaturę, działanie detergentów, zarysowania oraz wgniecenia i ścieranie. Różnorodne struktury powierzchni oraz bogata kolorystyka pozwala na dobranie blatu odpowiedniego do każdych mebli i gustu klienta. 
   
 • z kompozytu 
  Kompozyt - mieszanka zmielonych minerałów i żywic epoksydowo-akrylowych (producenci używają rozmaitych nazw: corian, kerrock, staron, top stone). Kompozyt jest przyjemny w dotyku, odporny na wszelkie zarysowania i używane w domu środki chemiczne oraz łatwy do utrzymania w czystości. Blatom kompozytowym nadaje się dowolne kształty, a płyty łączy bez widocznych spoin. W blat można też wkleić zlewozmywak z tego samego materiału. Blaty te są robione wyłącznie na zamówienie. Ich jakość i cena zależą od grubości warstwy kompozytu (najczęściej ma ona 3, 6 lub 13 mm).
   
 • z granitu 
  Naturalny kamień - granit, marmur jest ekskluzywnym materiałem. Można go wykorzystać na blaty kuchenne lub użyć w formie kamiennych płytek o różnych wymiarach na ściany. Nie każdy jednak gatunek kamienia poleca się do wykończenia w kuchni. Najlepsze są granity, które nie wchłaniają tłuszczów, są odporne na działanie związków chemicznych, a dzięki gładkiej (polerowanej lub szlifowanej) powierzchni łatwo się je czyści. 
  • kamień jest materiałem niepalnym i długo się nagrzewa, co oznacza, że można go stosować w pobliżu kuchenek gazowych;
  • na blacie z kamienia można bez obaw kroić ostrym nożem, stawiać gorące naczynia;
  • blat kamienny jest bardzo trwały;

 • z kwarcu  
  Kwarc – blaty wykonane w 90% z naturalnego kwarcu, występują pod nazwą silestone, siquartz. Są to blaty charakteryzujące się wyjątkową twardością, niską porowatością, odpornością na ścieranie, dym, zarysowania, działanie kwasów, tłuszczy i innych substancji używanych w gospodarstwie domowym. Dzięki swoim właściwościom blat kwarcytowy jest niezwykle higieniczny i łatwy do utrzymania w czystości.
2023 | Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe MEBLO-KOMP |

statystyka c r e a t e d    b y :    s a y z . d e s i g n